[ Strona główna ]

Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2022/2023 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

22 grudnia 2023, 21:54:21 - gabrielba
Gol Kacpra Kostorza

Kacper Kostorz strzelił bramkę dla FC Den Bosch w wygranym 3-1 (1-0) spotkaniu 20. kolejki holenderskiej II ligi z SC Cambuur-Leeuwarden. Dla 24-letniego napastnika to ósme ligowe trafienie w tym sezonie.

22 grudnia 2023, 20:00 - 's-Hertogenbosch (Stadion De Vliert)
FC Den Bosch 3-1 SC Cambuur-Leeuwarden
Kacper Kostorz 12, Stan Maas 68, Sebastiaan van Bakel 90 - Milan Smit 81

żółte kartki: Nick de Groot, Rik Mulders - Floris Smand, Milan Smit.
czerwona kartka: Floris Smand (62. minuta, Cambuur, za drugą żółtą).

sędziował: Richard Martens.

Kostorz grał do 59. minuty, gdy zmienił go Vieiri Kotzebue. W drużynie gospodarzy cały mecz na ławce spędził Jakub Ojrzyński. Trenerem Den Bosch jest Tomasz Kaczmarek.

Den Bosch jest na 18. miejscu w tabeli z dorobkiem 15 punktów.

2009 rok - 22 grudnia 2023, 22:36:53 - *.244.154.214
To co ten chłopaszek wyprawia na holenderskich stadionach jest niesamowite

## - 22 grudnia 2023, 23:04:30 - *.dynamic.inetia.pl
Niesamowite to by było, gdyby w tej ogórkowej lidze miał co najmniej dwa razy tyle goli na tym etapie.

Mistrzek - 22 grudnia 2023, 23:25:27 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Niesamowite? Tam 2 liga nie jest lepsza niz nasza 1 to raz, a dwa ze goli pada mnostwo i to jest wynik sredni co najwyzej

d2bo - 22 grudnia 2023, 23:44:39 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
przecież tak samo radził sobie Parzyszek w Holandii. to absolutnie o niczym nie świadczy. zwłaszcza, że w holenderskich ligach zawsze padało najwięcej bramek.

Xia - 23 grudnia 2023, 8:44:25 - *.play-internet.pl
"Niesamowite" 8 goli w połowie sezonu? W dodatku w drugiej lidze?

Smuda - 23 grudnia 2023, 23:39:47 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Takie "niesamowite" że drewniany Parzyszek strzelał tam po 30 bramek na sezon. Liga półamatorska.

fw - 24 grudnia 2023, 10:05:54 - *.cnet24.pl
Kostorz prawie jak kustosz wypijem sobie w święta

Pseudonim (max 10 znaków):

E-mail:

Redakcja 90minut.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie 90minut.pl zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, wypowiedzi nie związane z tematem artykułu, "trolling", sformułowania obraźliwe w stosunku do innych czytelników serwisu, osób trzecich, klubów lub instytucji itp., a w skrajnych przypadkach do blokowania możliwości komentowania wiadomości przez poszczególnych użytkowników lub całe sieci.