[ Strona główna ]

Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2022/2023 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

3 lipca 2023, 21:55:45 - bartekwr9
Matvei Igonen odchodzi z Podbeskidzia

Matvei Igonen odchodzi z Podbeskidzia Bielsko-Biała.

W poprzednim sezonie Fortuna I ligi 26-letni estoński bramkarz zanotował 29 występów.

źródło: Podbeskidzie Bielsko-Biała

Max - 3 lipca 2023, 22:09:51 - *.100.euro-lan.pl
No i dobrze. Wiele punktów straciło TSP przez jego nieodpowiedzialne interwencje. Myślę, że można go obwiniać o brak awansu do baraży.....( ok. czasami "coś" tam wybronił), ale generalnie jego zagrania na MINUS...

West - 3 lipca 2023, 22:34:38 - *.ip.btc-net.bg
MAX zgadzam się z Tobą nigdy nie rozumiałem zachwytów nad Igonenem faktycznie na linii bronił fajnie na przedpolu było już gorzej i nie uruchamiał szybkich ataków tylko do najbliższego na metr tworząc niebezpieczne sytuacje pod bramką czasami.

Mesko - 3 lipca 2023, 23:26:04 - *.135.164.13.static.kolnet.eu
Żadna strata. Wysoki kontrakt, świetny na linii, fatalna gra nogami i mnóstwo błędów we wprowadzaniu piłki do gry. Tej klasy polskiego bramkarza można znaleźć nawet w 3 lidze. Szkoda kasy na ten kontrakt. Podbeskidziu bardziej potrzeba obrońców, bo testują nawet Gacha, który odbił się od Widzewa, Sandecji, a nawet 3 ligowego Rekordu. Drugi taki szpec to Mikołajewski, strzela seryjnie samobóje i prokuruje karne. Może wreszcie ktoś ruszy tam głową, że nie można grać trzeciego kolejnego sezonu z tak beznadziejną obroną.

Dkgjv - 4 lipca 2023, 7:12:47 - *.play-internet.pl
Po co ściąga się takich przeciętniaków i w dodatku na pozycję gdzie raczej najłatwiej znaleźć w kraju młodego gracza i go wypromować? W Białej chyba poszli zła droga, za dużo tam przemiału obcokrajowców, a to znaczy że ktoś doskonale zarabia poza systemem.

TSP_TSP - 4 lipca 2023, 9:50:54 - *.kolnet.eu
A myślałem, że tylko ja mam takie spostrzeżenia na temat tego bramkarza. Niczym się nie wyróżnił, nie pamiętam ani jednego meczu, po którym pomyślałbym, że 1/3 punkty mamy dzięki niemu. Przeciętny bramkarz, których w PL mamy sporo i to za dużo mniejszą kasę co miesiąc.

cdnn - 4 lipca 2023, 10:29:11 - *.centertel.pl
Ale to widział każdy, kto ma jakie takie pojęcie. Igo to nie jest zły bramkarz, ale w TSP pokazał się bardzo przeciętnie. Żadnej wartości dodanej. Coś tam uratował, chyba tyle samo baboli walnął. Kasował zapewne worek pieniędzy i dobrze, że zejdzie z listy płac. Bramkarza na tym poziomie to można za 3-4 taniej obsadzić.

Pseudonim (max 10 znaków):

E-mail:

Redakcja 90minut.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie 90minut.pl zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, wypowiedzi nie związane z tematem artykułu, "trolling", sformułowania obraźliwe w stosunku do innych czytelników serwisu, osób trzecich, klubów lub instytucji itp., a w skrajnych przypadkach do blokowania możliwości komentowania wiadomości przez poszczególnych użytkowników lub całe sieci.