[ Strona główna ]

Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2022/2023 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

4 czerwca 2022, 19:56:42 - LukaszR
LN: Robert Ivanov wystąpił w reprezentacji Finlandii

Robert Ivanov z Warty Poznań wystąpił w reprezentacji Finlandii w zremisowanym 1-1 (1-0) spotkaniu 1. kolejki grupy 3 dywizji B Ligi Narodów z Bośnią i Hercegowiną. 27-letni obrońca rozegrał pełny mecz.

4 czerwca 2022, 18:00 - Helsinki (Helsingin olympiastadion)
Finlandia 1-1 Bośnia i Hercegowina
Teemu Pukki 45 (k) - Smail Prevljak 90

żółte kartki: Robert Ivanov, Urho Nissilä, Thomas Lam, Daniel O'Shaughnessy - Sanjin Prcić, Dino Hotić.

sędziował: Nicholas Walsh (Szkocja).
widzów: 20 181.

Na ławce rezerwowych gospodarzy cały mecz spędził Albin Granlund (Stal Mielec). W drużynie Bośni i Hercegowiny pierwotnie powołany Vladan Kovačević (Raków Częstochowa) nie pojechał na zgrupowanie reprezentacji, a Adnan Kovačević (w przeszłości Korona Kielce) znalazł się poza kadrą meczową na to spotkanie. Selekcjonerem zespołu gości jest były trener Jagiellonii Białystok Iwajło Petew.

Bx - 4 czerwca 2022, 20:27:35 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Ivanow prawdopodobnie przejdzie do Miedzi Legnica.

Szarowola - 4 czerwca 2022, 21:05:58 - *.dynamic.chello.pl
Dramat Finlandii. Pukki dawaj do Polski.

Pseudonim (max 10 znaków):

E-mail:

Redakcja 90minut.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie 90minut.pl zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, wypowiedzi nie związane z tematem artykułu, "trolling", sformułowania obraźliwe w stosunku do innych czytelników serwisu, osób trzecich, klubów lub instytucji itp., a w skrajnych przypadkach do blokowania możliwości komentowania wiadomości przez poszczególnych użytkowników lub całe sieci.